چهارشنبه, 29 شهریور 1396
همایش‌ها - نمایشگاه‌ها

همایش‌ها - نمایشگاه‌ها (58)

طبقه بندی های زیرمجموعه

همایش‌های داخلی ۱

همایش‌های داخلی ۱ (0)

توضیحات لازم برای این مجموعه

مشاهده موارد...
سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه در تاریخ 7و 8 بهمن ماه برگزار خواهد شد. به همین منظور از مدیران محترم شرکت ها دعوت به عمل می آید تجربیات مدیریتی با محور: مدیریت استراتژیک پروژه برآورد منابع و هزینه های پروژه سازمان و تیم پروژه طراحی، پیاده سازی و ممیزی سیستم مدیریت پروژه برنامه ریزی و کنترل زمان، هزینه و پیشرفت کار یکپارچه سازی سیستم مدیریت پروژه مدیریت قرارداد، ادعاها و اختلافات سیستم اطلاعات مدیریت پروژه را تا تاریخ 15 مهرماه از طریق تارنمای کنفرانس به نشانی www.iipmc.com به دبیرخانه ارائه نمایید. هدف از این بخش، مستندسازی و تبادل تجربیات کاربردی…
گروه مطالعات نظام پیمانکاری 9 عنوان کارگاه تخصصی دوره حرفه ای مدیریت قرارداد برگزار می کند
قزوین-ایرنا-نخستین نمایشگاه تخصصی بانک،بیمه،بورس و فرصت های سرمایه گذاری استان قزوین چهارشنبه شب برپا شد.
همایش ملی مولد سازی و مدیریت دارایی های دولت در تاریخ 30 مهرماه سال جاری در سالن همایش های رازی برگزار خواهد شد
سمینار قانون تامین اجتماعی ؛ بخشنامه های جدید و حسابرسی تامین اجتماعی، با حضور حمید رضا کاشانچی مدیر و صاحبنظر قانون تامین اجتماعی، سه شنبه 26 اردیبهشت ماه جاری در سالن تلاش وزارت کار و اموراجتماعی تهران برگزار می شود.
مجلس شورای اسلامی، شهرداری تهران، وزارت صنعت، معدن و تجارت، شورای عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی از جمله حامیان و مشارکت کنندگان این اجلاس به شمار میروند که قرار است در پایان این مراسم از واحدهای نمونه در حوزه مشتری مداری تجلیل به عمل آید.
گروه مطالعات نظام پیمانکاری کارگاه های آموزشی قرارداد ساخت(کتاب قرمز فیدیک) قرارداد طرح و ساخت( کتاب زرد فیدیک) و قرارداد مهندسی، تدارکات کالا، ساخت/ کلید گردان(کتاب نقره ای فیدیک) را در روزهای 9، 10 و 11 اسفند ماه سال جاری برگزار می کند.علاقه مندان جهت ثبت نام با شماره تلفن های 22911556 و 66530311 تماس حاصل فرمایند.
گروه مطالعات نظام پیمانکاری کارگاه آموزشی «اعتبارات اسنادي کاربردي پيشرفته(LC)» را چهارشنبه 20 بهمن 95، در دانشگاه تهران برگزار می کند .
همایش دورنمای اقتصاد ایران در سال 96 دوشنبه 9 اسفند در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد. این همایش در سه پنلِ تصویر اقتصاد ایران و جهان در سال پیش رو، چشم اداز بازار پول و سرمایه و رکود یا رونق بازار مسکن از سوی موسسه مطالعات و پژوهش های اقتصاد ایرانیان برگزار می شود.علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 88611819 داخلی 139 تماس بگیرند و یا به آدرس تارنمای همایش www.eventiranian.ir  مراجعه فرمایند.
مطرح شدن یک برند در سطح جهانی و پیشتازی آن در عرصه بین المللی از جمله چشم اندازهای کلیدی بسیاری از کسب و کار ها محسوب می شود. با حضور برندهای بین المللی در ایران، شرکت های ایرانی باید برندسازی خود را در سطح برندهای بین المللی انجام داده تا بتوانند در بازار رقابتی، پیروز میدان باشند.
صفحه1 از6

ورود اعضا